BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Uraganas „Katia“ juda link Lietuvos

Statinių kadastriniai matavimai Klaipėdos apsk. Kokybė už priimtina kainą ! Sodo pastatai, pagalbiniai pastatai, deklaracijos užpildymas įregistruojat sodo pastatą. Telefonas pasiteiravimui: 868263636

______________________________________________REKLAMA

Antra diena iš eilės Britanijoje šėlsta stiprios audros, kurias sukėlė uraganas „Katia“. Panašaus galingumo gamtos stichija regėta tik prieš 15 metų.

Kai kuriose Škotijos pakrančių zonose į krantą atsimušančios bangos, palydimos 70 mylių per valandą pučiančio vėjo, užlieja kelius. Dėl šios priežasties paskelbtas potvynių pavojus, praneša „DailyMail“. Kai kuriose šalies vietose dingo elektra, o vėjo gūsiai verčia ne vien tik medžius, bet ir mūrinius pastatus.

Šiuo metu daugelis šalies kelių uždaryti, keltai nekursuoja reguliariais maršrutais, sutriko kai kurių oro uostų darbas, teko apriboti laivybą ir nutraukti katamaranų varžybas.

Pranešama, kad keliuose yra žuvusiųjų ir sužeistųjų, kurie nukentėjo dėl stipraus vėjo sudarytų kliūčių. Daugelyje vietų automobilius apgadino virstantys medžiai bei nuplėštos pastatų konstrukcijos.

Numatoma, jog šiandien stipriausi vėjo gūsiai nuslinks į šiaurinę Britanijos dalį ir nors lyginant su vakar diena stichija turėtų šiek tiek aprimti, tačiau pakrantės zonų užtvindymo pavojus vis dar išlieka.

Antradienį vėjai turėtų aprimti. Tačiau dienos, pasak meteorologų, išliks vėjuotos iki šios savaitės pabaigos.

Nuo Britų salų uraganas “Katia” juda žemyninės Europos link. Sinoptikų duomenimis, stiprūs vėjai jau pasiekė Latviją, o rytoj atkeliaus ir į Lietuvą.

Statinių kadastriniai matavimai Klaipėdos apsk. Kokybė už priimtina kainą ! Naujos statybos gyvenami namai Telefonas pasiteiravimui: 868263636

______________________________________________REKLAMA

Nuotraukų galerija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Statinių kadastriniai matavimai Klaipėdos apsk. Kokybė už priimtina kainą ! Nebaikta statyba_Telefonas pasiteiravimui: 868263636

______________________________________________REKLAMA

Komentuoti

  • Paskutiniai skaityti straipsniai

  • RSS NT rinkos straipsniai

  • Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...